Home Achtergrondinformatie Persberichten, downloads e.a.
Het leven is verrukkulluk Remco Campert - auteur van Het leven is verrukkulluk Lofrede door Ronald Giphart Theatertournee van Remco Campert Spetterend slotfeest van Nederland Leest Alle uitgaven van Het leven is vurrukkulluk in het kader van Nederland Leest Wat is er bij u in de buurt te doen?

#NLlive


Nederland Leest Live!  
   

Nederland Leest Live! is een landelijk interactief uitgezonden schrijversbezoek. Remco Campert bezoekt de Openbare Bibliotheek Amsterdam en gaat daar in gesprek met scholieren uit het hele land. Gastheer van deze literaire show is auteur Khalid Boudou. Zijn tafelheer is Ronald Giphart, die de lofrede op Het leven is vurrukkulluk schreef.

 

  • 16 november, 13.00 - 14.00 uur
  • Bekijk het hier op deze site


Interactief?
De scholieren in de OBA-studio zijn afkomstig uit heel Nederland. Hun eigen klas volgt de uitzending van Nederland Leest Live! in de eigen bibliotheek via een internetverbinding.
De studio schakelt van tijd tot tijd via een Skype-verbinding naar kijkers in het land, die zo dus interactief deelnemen aan de uitzending in de studio. Een beetje zoals bij het Internationaal Songfestival, maar dan anders.

Tijdens de uitzending zal er een Twitterstream in beeld verschijnen waarop alle kijkers live kunnen reageren.

Kijk live naar Nederland Leest Live! en twitter mee! Want dan wordt het natuurlijk pas echt interactief.

 

 

Deze pagina kwam tot stand in samenwerking met
Stichting Lezen
 
Stichting Lezen

 

Share |
 

 




  Logo FunX

FunX Radio Amsterdam was erbij

FunX sprak met de hoofdrolspelers van Nederland Leest Live! Luister mee:

Beluister fragment 1 (mp3)
Beluister fragment 2 (mp3)

   
 
 
 

 

Organisator Sponsor

Stichting CPNB

NS is sponsor van Nederland Leest
 
Met dank aan
Met dank aan De Boekensalon